Aktuality

ALMEVA FLEXBOX - Komín z dvoch krabíc

Pripravili sme pre Vás ďalšiu novinku v našom sortimente flexibilných systémov odvodu spalín, „krabicové riešenie” pre vložkovanie komínov ALMEVA FLEXBOX.

Toto balenie komínových komponentov je veľmi skladné a práca s ním je naozaj komfortná.

Presvedčte sa, že vďaka nemu Vám ku vložkovaniu komína stačia dve krabice.

 

Komínový paket FLEX – prvá krabica

Almeva ponúka nielen kvalitné produkty, ale aj služby. Premýšľame o Vás a snažíme sa Vám poskytnúť pohodlné riešenia a ušetriť Váš čas. Z tohto dôvodu sme Vám pripravili nové komínové pakety. Tieto pakety sú balené v krabiciach. Obsahujú komponenty ku založeniu komína, tak ako aj k systémovému ukončeniu komína a navyše aj distančné objímky.
Komínový paket FLEX je k dispozícií v štyroch prevedeniach pre priemer 80 mm. Podľa varianty sa paket skladá z pätného alebo vložkovacieho kolena, v štandardnom či redukovanom prevedení, univerzálnych distančných objímok (pre 6 m flexibilnej hadice) a komínovej hlavice. Súčasťou paketu sú taktiež adaptér, poistná spona a poistná objímka. Tak, a máme prvú krabicu, ku ktorej Vám stačí dokúpiť už len flexibilnú hadicu.

ALMEVA FLEXBOX – druhá krabica

Flexibilnú hadicu si môžete pohodlne odvinúť z nášho nového ALMEVA FLEXBOXu. Máte tak k dispozícií v necelom kubickom metri 50 m flexibilnej hadice v priemere 80 mm. ALMEVA FLEXBOX je ideálny pre inštalatérov, lebo sa bezproblémovo vojde do každej dodávky. Krabica má rozmery 1020 x 820 x 1034 mm. Flexibilná hadica je tak pekne uložená na jednom mieste a nerozprestiera sa v úložnom priestore ako chobotnica. Prácu Vám taktiež uľahčí priamo na krabici vyobrazený montážny návod, aj pomocný meter. Nezabudli sme ani na ukazovateľ nespotrebovanej dĺžky flexibilnej hadice. Červená značka Vás upozorní, aby ste zvážili ďalšiu objednávku. Takže vidíte, ide to. Pre kompletné vložkovanie komínového telesa Vám teraz stačia dve krabice od Almevy.

ALMEVA FLEXBOX – ďalší benefit

Vzhľadom na to, že je krabica FLEXBOX dostatočne pevná, môžete si do nej flexibilnú hadicu podľa potreby dopĺňať.