Aktuality

Z výroby priamo k Vám / Zatvorenie skladu v Trenčíne

Almeva je líder na trhu spalinových systémov.

V snahe reflektovať na stále rastúci dopyt a ponúkať riešenia zákazníkovi na mieru, sa náš sortiment stále rozširuje. V súčasnej dobe obsahuje viac než 9000 položiek, z čoho je 3000 skladom.

V niektorých regiónoch sú populárne „hitovky“, tj. predáva sa veľké množstvo rovnakého typu komínových komponentov. To však neplatí ani v Českej, ani v Slovenskej republike. Zákazníci tu kupujú takmer celý sortiment našich komínových systémov.

To bol jeden z dôvodov, prečo zvýšiť výrobu a rozšíriť sklady v Želešiciach u Brna. Dnes má Almeva vo svojich priestoroch v Želešiciach rozsiahle technické oddelenie, vlastnú výrobu komponentov šitých zákazníkovi na mieru,  aktuálne 4 skladovacie haly a ďalšia piata sa bude v blízkej budúcnosti stavať.

V posledných rokoch tiež sledujeme stále rastúci trend priamych dodávok z výrobného závodu v Želešiciach k zákazníkom na Slovensku. Vlani ich bolo viac než 50%.

 

 

Z týchto dôvodov nám nedáva zmysel naďalej prenajímať externé skladovacie priestory a existujúci sklad v Trenčíne sa k 1. 9. 2020 zatvára.

Denný predaj bude naďalej zabezpečený prostredníctvom našich vybraných partnerov. Bližšie informácie ohľadom týchto partnerov Vám poskytneme v dohľadnej dobe.

Objednávky komínových systémov od zákazníkov budú do celého Slovenska expedované z centrálneho skladu podobným spôsobom ako doteraz zo skladu v Trenčíne. Keďže v súčasnej dobe je na trhu celá rada stabilných logistických firiem, tak priame dodávky tovaru od výrobcu k zákazníkovi sú už overené a bezproblémové.