Zaoberáme sa výrobou a predajom komínových a spalinových systémov

Dodávateľ komínových systémov

  • Plastové komínové systémy
  • Pevné aj flexibilné komínové systémy
  • Vnútorné aj vonkajšie (fasádové) vzduchospalinové systémy
  • Najväčsí sortiment komínových systémov
  • Doplnkové systémy (nerezové, pre peletové kotly a krby, výpočtový software KESA ALADIN atď.)

Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších dodávateľov plastových komínových systémov. Sme dodávateľom ako pre širokú sieť veľkoobchodov, inštalatérov a kominárov, tak aj OEM dodávateľom pre výrobcov, alebo importérov kondenzačných kotlov a taktiež aj OEM pre výrobcov komínových systémov.

Švajčiarska precíznosť a kvalita a najširší sortiment nás zaraďujú ku špičke v Európe. Od roku 2008 sme zastúpením pre celú strednú a východnú Európu, so základňou v Želešicích u Brna. V októbri 2011 sme presunuli časť výroby z materského závodu v Bischofszelli do Českej republiky.

V Českej a Slovenskej republike zaisťujeme kompletný servis od technického poradenstva, výpočtu a dimenzácie spalinovej cesty, cez kalkulácie, až po dodávku a zaistenie kvalifikovanej montáže celého diela. Sprostredkovávame vložkovanie komínov, revíziu hotových diel, dodávku alternatívnych systémov (hliníkových pre staršie kotly typu TURBO, nerezové komíny pre všetky typy spotrebičov, šamotové komíny a vložky, prípadne spalinové ventilátory pri nedostatku ťahu v komíne).

AKTUALITY

Tak je to tu:

Prvý plne virtuálny veľtrh pre technické zariadenie budov v Slovenskej a Českej republike.

Dnes sa s organizovaním online workshopov a konferencií roztrhlo vrece, lebo sa vďaka tomu zákazníkom priblížujú takmer všetky odbory priemyselnej sféry.

Každopádne situácia si to vyžaduje.

Taktiež odbor TZB, v ktorom sa profiluje naša spoločnosť ALMEVA, nechce zostať pozadu.

Organizátori veľtrhov AQUATHERM sa aj tentoraz postarajú o najväčšiu prehliadku výrobcov, dodávateľov technológií a služieb, montážnych a servisných firiem v odbore TZB.

MDL Expo s.r.o. v spolupráci so spoločnosťou Trigama International s.r.o. pripravili online platformu, vďaka ktorej sa Vám predstavia desiatky vystavovateľov z odboru vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky. 

ALMEVA bude pri tom. Týmto Vás srdečne pozývame na našu virtuálnu expozíciu.

V dňoch 23. – 26.02.2021 sa na Vás tešíme, tentokrát ONLINE.

Jednoduchou a interaktívnou formou sa dozviete o celej škále noviniek a môžete nám napísať správu. Už teraz sme zvedaví na Vaše reakcie.

Ako sprievodný program virtuálneho veľtrhu TZB EXPO sú pre Vás pripravené štyri dni plné živého vysielania, rozhovorov, tematických prezentácií a diskusií s odborníkmi, či už z Prahy alebo Bratislavy.

V piatok 26.02. sa na Vás od mikrofónu budú tešiť Pavel Ulrich a Pavel Mareček.